Zapraszamy do odwiedzenia innych naszych serwisów pod adresami zdrowe-piekno.pl i korfantego24.pl.

Pytania i odpowiedzi

O Nas

Kobieta niezależnie od wieku powinna regularnie badać swoje piersi, dlatego Klinika Korona to obowiązkowe miejsce, które należy odwiedzać co pół roku. Nasza placówka stawia na profilaktykę RAKA PIERSI. Dzięki cyklicznemu badaniu USG piersi można uchronić kobietę przed złośliwym guzem piersi albo nawet uratować jej życie.
Zbadaj swoje piersi razem z nami!

W klinice proces leczenia nadzoruje wybitny lekarz Marek Janisz, który jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Studia zakończył w 1996 roku i rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej. Szeroką praktykę w zakresie leczenia chorób piersi nabył w przyklinicznej Poradni Chorób Piersi w Bytomiu. Obecnie jest to jeden z najlepszych lekarzy, który zajmuje się: profilaktyką raka piersi, wykonywaniem badań USG piersi, diagnostyką zmian w piersiach oraz leczeniem chorób piersi – zarówno chirurgicznym, mammotomijnym jak i niechirurgicznym.

Marek Janisz - ZnanyLekarz.pl
Klinika oferuje badania USG piersi, które wykonywane są na najwyższej klasy aparacie General Electric (USA) USG - Logiq 9 - Color Doppler. Wynik badania oraz wytyczne odnośnie zaleconego leczenia otrzymuje się w formie wydrukowanego dokumentu. Wykonujemy także biopsję Aspiracyjną Cienkoigłową celowaną pod kontrolą USG. Usuwamy mikrochirurgicznie zmiany w piersiach - zabieg ten nie pozostawia żadnych deformacji. Oprócz profilaktyki i leczenia chorób piersi zajmujemy się również powiększaniem biustu preparatem marki Macrolane.

Rejestracja telefoniczna: +48 600 450 350, Konsultacja email: marek.janisz@mp.pl