Zapraszamy do odwiedzenia innych naszych serwisów pod adresami zdrowe-piekno.pl i korfantego24.pl.

Pytania i odpowiedzi

Plastyka - usuwanie blizn pozabiegowych

U Pań, które miały poprzednio dokonywany zabieg usunięcia guzka piersi wykonujemy korekcje blizn. Stosujemy techniki plastyki tkanek przywracając kształt piersi, likwidujemy w ten sposób deformacje pozabiegowe. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki takiem znieczuleniu pacjentka nie odczuwa bólu, a po zabiegu natychmiast jest dobrej formie psychofizycznej - jest w stanie prowadzić samodzielnie samochód i podejmować czynności cywilno-prawne.

Do zabiegu nie trzeba się przygotowywać w żaden szczególny sposób. Wymagane są badania krwi przed zabiegiem określające stan zdrowia pacjentki: (morfologia, układ krzepnięcia, poziom cukru, CRP, anty-HCV oraz antygen HBS). Należy zażyć stałe leki (te samo jak codzień), nie należy zażywać kwasu acetylosalicylowego (polopiryna, aspiryna, itp.), Należy być normalnie odżywionym (śniadanie).

Po zabiegu w większości przypadków nie ma bólu. Jeśli jednak się on pojawi zazwyczaj wystarczające będą środki przeciwbólowe dostępne bez recepty.

Po zabiegu pozostanie bardzo mała, kosmetyczna blizna. Jest ona bardzo cienka, ma linijny kształt, a jej długośc wynosi około 4cm. Po niedługim czasie staje się jednak niemalże niewidoczna.

Pierś po zabiegu nie jest w żaden sposób zdeformowana. Na tkanki w okolocy zabiegu zakładane są specjalne szwy w technice plastycznej aby zapobiec deformacji piersi. Materiał szewny stosowany w tym celu jest klasy "Premium" co skutkuje szybkim i kosmetycznym gojeniem się rany pozabiegowej.

Zabieg trwa około 30-45 minut.

Rejestracja telefoniczna: +48 600 450 350, Konsultacja email: marek.janisz@mp.pl